Životopis

Narodila jsem se v Prostějově 19. 6. 1972 a celý život zde bydlím, podnikám a s manželem vychovávám naše tři děti. Po studiu na SEŠ v Prostějově jsem úspěšně promovala na vysoké škole Bankovní institut v Praze, obor Finance, se specializací na fúze společností. V rámci celoživotního vzdělávání jsem v roce 2013 úspěšně dokončila studium na Carolus Magnus University v Bruselu  v oboru General Management se specializací Krizové řízení.

Již 23 let soukromě podnikám v oblasti ekonomického, účetního a daňového poradenství pro drobné a střední podnikatele i velké firmy. V letech 2003 - 2012 jsem podnikala pod hlavičkou firmy SORBON a následně SORBON CITY s.r.o. v oblasti chovatelských potřeb. Provozovala jsem tři kamenné obchody a jeden e-shop. Jsem v každodenním kontaktu s lidmi, kteří podnikají i s lidmi, kteří jsou jejich zaměstnanci. Znám jejich problémy i úspěchy v podnikání, i jak je těžké za současné legislativy podnikat. Nyní pracuji jako hlavní ekonomka několika firem a zpracovávám všechna daňová přiznání pro zhruba 60 klientů.

Je pravda, že jsem od roku 2013 byla členkou hnutí ANO 2011. Uvěřila jsem, že je za ním je opradu snaha něco pozitivně v naší zemi změnit. V komunálních volbách 2014 v Prostějově jsem kandidovala z pozice lídra kandidátky ANO. Skončili jsme druzí za ČSSD a získali 6 křesel z 35 členného zastupitelstva. Hnutí ANO jsem ale již v dubnu 2016 pro jeho nedemokratické praktiky uvnitř hnutí opustila. Když sleduji vývoj na politické scéně, udělala jsem správně. Hnutí ANO vnímám jako své největší životní zklamání, bez nadsázky.

V roce 2014 jsem byla přijata za členku neziskové organizace Fórum žen, která poskytuje společnou platformu ženám různých profesí z České republiky i ze zahraničí a umožňuje jim pravidelně se setkávat k výměně názorů a navazování kontaktů na profesionální a společenské úrovni. 

Také jsem členkou spolků Pro Prostějov, jehož hlavním cílem jsou aktivity vedoucí k zachování jediného společenského sálu s větší kapacitou v centru města Prostějova a Prostor Prostějov, který se zabývá urbanismem a veřejným prostorem.

V roce 2018 jsem obhájila mandát zastupitelky za sdružení Změna pro Prostějov. V něm jsme se spojili jako aktivní občané, kterým není jedno, co s městem bude. Chceme město bez korupce, hazardu, plné zeleně, kultury a architektonických skvostů, se spoustou pracovních příležitostí v místních firmách, nikoli jen v montovnách.