Poděkování občanům města Prostějova

14.10.2021

Vážení občané města Prostějova,

voliči mi v říjnových volbách dali důvěru zastupovat jejich zájmy v Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Moc všem děkuji, a udělám vše pro to, abych Vás nezklamala. Také děkuji všem, kteří šli volit, i když volili někoho jiného - budoucnost České republiky nám nemůže být lhostejná.

Je to 7 let, co působím v zastupitelstvu Prostějova. Za tu dobu mě řada z Vás poznala, viděla moji práci, kterou jsem se vždy snažila dělat, jak nejlépe jsem dovedla. Bohužel, jsem musela často čelit dehonestační kampani, jak asi víte. Báli se mě, proto se mě snažili poškodit. O to víc mě těší Vaše důvěra, že jste se nenechali odradit.

Jsem hrdá, že se nám podařilo upozornit například na problémy s financováním spolku LHK Jestřábů, které vyústily v odsouzení jeho předsedy. Řešíme spoustu kauz, ať už jsou to zdraví škodlivé nanonástřiky ve školách či postřiky glyfosáty v ulicích a u dětských hřišť, šílené kácení alejí stromů či plánovaný projekt parkovacího domu a dopravního terminálu na Újezdě, který má zničit zdejší zeleň a který kritizují architekti. O připravovaných změnách územního plánu, které jdou na ruku spřáteleným podnikatelům, ani nemluvím. Zkrátka je dost důvodů, proč se o dění v Prostějově nadále pečlivě zajímat.

Protože jsem vždy byla a jsem proti kumulaci funkcí, mandátu zastupitelky města se na nejbližším jednání vzdám. Jako poslankyně ale budu mít právo na jednáních zastupitelstva vystupovat i nadále a pokud mi to sněmovní povinnosti umožní, budu se jednání prostějovského zastupitelstva účastnit. Novým zastupitelem se pro zbytek volebního období stane učitel František Švec, který už v zastupitelstvu působil a se kterým jsem spolupracovala.

Z Prostějova rozhodně neodcházím. I nadále zůstane mým městem; městem, ve kterém jsem se narodila, kde celý život žiju, a kde s manželem vychováváme naše děti.

Děkuji Vám za podporu.

Vaše Hana Naiclerová